Värsked tööpakkumised

Peamehaanik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 567888

Tööpakkumise number

567888

Töö kirjeldus

Peamehaanik korraldab ehitustehnika ja tööriistade hooldus- ja remonttöid
Hangib koostöös tarnijatega (k.a välistarnijad) vajalikud varuosad, tarvikud
Juhib remondi meeskonna tööd tagades tehnikale kiire ja kvaliteetse remondi ja hoolduse.
Vastutab tehnikapargi ja lao heakorra eest.

Nõudmised kandidaadile

• Sul on vähemalt keskharidus
• Eelnev tehnikaalane töökogemus 2-3 aastat ja kasuks tuleb juhtimiskogemus.
• Hea arvuti kasutamise oskus (MS Office)
• Eesti keele oskus kõnes ja kirjas
• Vene keele või inglise keele oskus kõnes ja kirjas.
• Oled kohusetundlik, sul on hea suhtlemisoskus ja kohanemisvõime
• B- kategooria autojuhiluba

Kasuks tuleb
• Varasem töökogemus ehitustehnika (tõstukid, rasketehnika jne) ja ehitustööriistade remontimise alal ning sisepõlemismootorite tundmine
• BE- ja C-kategooria juhiluba

• Püsivat töösuhet kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
• Vastutusrikast ja huvitavat tööd.
• Kindlat konkurentsivõimelist sissetulekut
• Sõbralikku meeskonda

Töökoht asub Suur-Sõjamäe 25a.
Tööaeg: 8.00-17.00

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palume pöörduda mob: 58529118-Aldar

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
21. november 2018

ARSENAL ehitustehnika rent ja müük on uus ja kiiresti kasvav ettevõte. Meie tegevusalaks on ehitustehnika rent ja müük ning tooted mida pakume on tuntud tootjad ehitus- ja tööstusvaldkonnas. Arsenal on loonud meeskonna kes omab 10 aastat kogemust ehitustehnika rendi - ja müügivaldkonnas.