Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #699841

Pealiikluskorraldaja/dispetšer

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • busside liinile väljumise ja operatiivse asendamise tagamine;

  • vajalike dokumentide täitmine ja väljastamine;

  • igapäevase aruandluse koostamine;

  • sidepidamine bussijuhtidega ja teiste liikluskorraldajatega/dispetšeritega;

  • leitud esemete registreerimine andmebaasi ja üleandmine hoiule.

Ootused kandidaadile

  • oled hea suhtleja;

  • valdad hästi eesti keelt ja vene keelt suhtlustasemel;

  • arvuti ja MS Office funktsioonide kasutamise oskus tavakasutaja tasemel;

  • oled koostöövalmis ja suudad probleeme lahendada operatiivselt;

  • tuled toime pingelises olukorras.

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast, huvitavat ja stabiilset tööd;
  • paindlikku tööaega graafiku alusel, sh ka öötöö;
  • väljaõpet koha peal.

Kandideerimiseks palume saata CV esimesel võimalusel või hiljemalt  9. maiks 2021 aadressile personal[at]tlt.ee

Lisainfo ja küsimused: Hans Leisso, 643 4141

Tööpakkumise number
#699841

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. mai 2021
Kuulutus sisestati:
30. aprill 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem