Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #326312

Peakonstruktor

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • optimaalsete konstruktiivsete lahenduste väljatöötamine koostöös tellija, projekteerija ja tehasega
  • müügi- ja projektijuhtide konsulteerimine ja nõustamine
  • sissetulevate tootejooniste läbitöötamine
  • arendustegevus (tehase tootmisvõimalusi arvestavate lahenduste arendamine)
  • insener-konstruktorite nõustamine ja arendamine
  • vajadusel ehitiste konstruktiivse osa ja/või tootejooniste projekteerimine

Ootused kandidaadile

  • ehitusalane kõrgharidus
  • põhjalikud teadmised raudbetoonkonstruktsioonide projekteerimisest
  • varasem töökogemus konstruktorina
  • hea projekteerimisprogrammide kasutamise oskus
  • erialaste normide ning standardite tundmine
  • inglise keele oskus kõnes ja kirjas, kasuks tuleb teiste ettevõtte sihtturgude keelte oskus
  • iseseisvus ja algatusvõime tööülesannete täitmisel

  • võimalust töötada huvitavate projektidega nii kodumaal kui välisriikides
  • vahetult näha projekti väljundit tehases ja ehitusobjektil
  • aktiivset ja sõbralikku töökollektiivi
  • motiveerivat töötasu (põhipalk+boonuspalk)
  • sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#326312

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
22. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
22. november 2013

Rohkem kui 50-aastase ajalooga OÜ TMB Element on betoonelementide valmistamise ja müügiga tegelev ettevõte. TMB põhilisteks turgudeks on Baltimaad, Soome ja Skandinaavia ning lähitulevikus soovime alustada tarneid ka Venemaale. Ettevõtte on Tartus hinnatud tööandjaks, andes tööd rohkem kui 150-le inimesele. Ettevõtte edukust omas valdkonnas näitab ka esikoht ajalehe Äripäev poolt koostatud Ehitusmaterjalide tootjate TOPis.

Seoses tegevuse laiendamise ja arendamisega otsime oma meeskonda peakonstruktorit.

Vaata rohkem