Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200046

Peakonstruktor

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame tööle TANK toodete tehasesse, mis asub Tabasalus, peakonstruktori. Tema peamisteks tööülesanneteks on: konstruktorite ja eelarvestajate meeskonna juhtimine ja töö planeerimine. Tellimuste käsitlemine programmides excel, autocad, ImosCad. Samuti tootearendusmeeskonna töös osalemine.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on:

  • töökogemus eelarvestaja või konstruktorina
  • meeskonna juhtimise kogemus
  • soome keel kõnes ja kirjas, inglise keel suhtlustasandil
  • tehniline taip ja hea analüüsivõime.
Kasuks tuleb vene keele oskus ning Imos programmide tundmine.

Pakume väljaõpet, professionaalset meeskonda, kaasaegset töökeskkonda, stabiilset tööd.

Tööpakkumise number
#200046

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2010

AS Sunorek on 1993. aastal tegevust alustanud pidevalt arenev ettevõte. Tänaseks oleme kasvanud põhjamaade suurimaks aknakatete tootjaks. Tank Indoor Systems kaubamärgi all müüme ja toodame garderoobisüsteeme ning liuguksi, Structo kaubamärgi all siseuksi, seinapaneele ja moodulvaheseinu. Oleme kogu oma ajaloo vältel olnud stabiilne tööandja.

Vaata rohkem