Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200046

Peakonstruktor

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame tööle TANK toodete tehasesse, mis asub Tabasalus, peakonstruktori. Tema peamisteks tööülesanneteks on: konstruktorite ja eelarvestajate meeskonna juhtimine ja töö planeerimine. Tellimuste käsitlemine programmides excel, autocad, ImosCad. Samuti tootearendusmeeskonna töös osalemine.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on:

  • töökogemus eelarvestaja või konstruktorina
  • meeskonna juhtimise kogemus
  • soome keel kõnes ja kirjas, inglise keel suhtlustasandil
  • tehniline taip ja hea analüüsivõime.
Kasuks tuleb vene keele oskus ning Imos programmide tundmine.

Pakume väljaõpet, professionaalset meeskonda, kaasaegset töökeskkonda, stabiilset tööd.

Tööpakkumise number
#200046