Värsked tööpakkumised

Peakokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 202700

Tööpakkumise number

202700

Töö kirjeldus

Pakume eneseteostusvõimalust päevase tööajaga kuni 80 kohalise, loodusesse avatud terrassiga kohviku peakokale. Kujunda ise oma meeskond ja töökorraldus selliseks, et kliendid tulevad Sinu pakutavat nautima igapäevaselt ja rõõmuga.
Meie ootused:
Kohviku töö organiseerimine
hea toidu valmistaminse tagamine
menüüde koostamine
peolaudade ettevalmistamine ja ürituste toitlustusteenuse läbiviimine
köögi töö ja igapäevase korrashoiu tagaimine
kaupade tellimine, kalkulatsioonide tegemine ja aruandlus

Nõudmised kandidaadile

erialased oskused ja töökogemus peakokana
meeskonna töö organiseerimisvõime
tahe ja oskus kindlustada kliendile ootatud tulemus
hea füüsiline valmisolek ja positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

valdavalt päevast tööaega
tänapäevast ja valgusküllast töökeskkonda
head ja tulemuslikkusest lähtuvat töötasu
teovõimelist meeskonda ja kindlat kogemust toitlustamise suurprojektide teostamiseks

Lisainfo

Peakokk on kogu kohviku meeskonna juht ja allub toitlustusfirma juhatusele.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. august 2010
Kuulutus sisestati:
29. juuli 2010
Brutopalk:
Alates 8000 kuni 12000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
tulemustasu lisatasuna

Tartu 17 aastase tegevuskogemusega toitlustusettevõte otsib oma meeskonda erialase kogemusega,rõõmsameelseid ja tulemusele orienteerunud kolleege.