Värsked tööpakkumised

Peakokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 182899

Tööpakkumise number

182899

Töö kirjeldus

Pakume eneseteostusvõimalust päevase tööajaga kena kohviku peakokale. Kujunda ise oma meeskond ja töökorraldus selliseks, et kliendid tulevad Sinu pakutavat nautima igapäevaselt ja rõõmuga.
Meie ootused:
hea toidu valmistamine
menüüde koostamine
peolaudade ettevalmistamine
köögi töö ja korrashoiu organiseerimine
kaupade tellimine, kalkulatsioonide tegemine ja aruandlus

Nõudmised kandidaadile

erialased oskused ja töökogemus peakokana
meeskonna töö organiseerimisvõime
tahe ja oskus kindlustada kliendile ootatud tulemus
hea tervis

Ettevõte pakub

valdavalt päevast tööaega
tänapäevast ja valgusküllast töökeskkonda
head ja tulemuslikkusest lähtuvat töötasu
teovõimelist meeskonda toitlustamise suurprojektide teostamiseks

Lisainfo

Peakokk on kogu kohviku meeskonna juht ja allub toitlustusfirma juhatusele.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. september 2009
Kuulutus sisestati:
21. august 2009
Brutopalk:
Alates 8000 kuni 12000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
tulemustasu lisatasuna

Pikaaegse tegevusajalooga toitlustusettevõte Tartus otsib oma meeskonda uusi rõõmsameelseid ja teotahtelisi liikmeid