Värsked tööpakkumised

Peakokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 61118

Tööpakkumise number

61118

Töö kirjeldus

2006 aastal avame "Viimsi Peokeskuse" Viimsi mõisa 500 aasta vanuses hoones.
Keskuses on avatud köögiga 70 kohaline traditsioonilise prantsuse köögiga a la carte restoran "Savoy",
12 numbritoaga hotell "Birgitta", 3 peosaali ja saunakompleks.
Pakume veel pulmade, juubelite, pidude ja konverentsite korraldamise teenust.

Otsime Peokeskusele ja a la carte restoranile "Savoy" peakokka, kellel on eelnev kogemus restorani peakokana.

Peakoka tööülesanded:
1. menüü koostamine ja hindade arvestamine
2. kassasüsteemi Ectaco haldamine (sisestamine, kontrollimine, uute toodete loomine)
3. lepingute sõlmimine tarnijatega ja võimaliku tooraine ja alternativide (juustud)otsimine Eesti turult
4. menüü täiendamine ja arendamine. Peosaali menüü valjatöötamine (pulmad, peied jm üritused).
5. pakkumiste tegemine gruppidele
6. peolaudade eest vastutamine
7. kokkade juhtimine ja köögi töö koordineerimine

Nõudmised kandidaadile

1. Erialane haridus
2. Kogemust peakokana
3. Hea pingetaluvus
4. Ausust, täpsust, loomingulisust ja korrektsust
5. Positiivne ellusuhtumine ja koostöövalmidus

Ettevõte pakub

huvitavat ja mitmekülgset tööd

Lisainfo

CV koos palgasoovi, foto ja võimalusel soovituskirjaga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
27. märts 2006
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2006

Viimsi Mõis OÜ
2006 aastal avame "Viimsi Peokeskuse"
Viimsi mõisa 500 aasta vanuses hoones.
Keskuses on avatud köögiga 70 kohaline
traditsioonilise prantsuse köögiga a la carte
restoran "Savoy", 12 numbritoaga hotell
"Birgitta", 3 peosaali ja saunakompleks.
Pakume pulmade, juubelite,
pidude ja konverentside korraldamise
teenust.