Värsked tööpakkumised

Peakokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 120155

Tööpakkumise number

120155

Töö kirjeldus

Otsime oma töökollektiivi peakokka, kelle peamisteks tööülesanneteks on laste toidumenüü koostamine, vajalike toiduainete tellimine ja toidulao pidamine. Vajadusel ka erandkorras toidu valmistamine (koka asendus).

Nõudmised kandidaadile

• Toitlustusalane haridus (soovitatavalt kokandus)
• Teadmised menüü koostamisest ja kaloraaži arvestamisest
• Arvuti kasutamise oskus
• Teadmised laomajandusest

Pakume meeldivat töökollektiivi ja toetavat juhtkonda ning võimalust ennast erialaselt täiendada.

Lisainfo

Tööaeg 08.00-12.00, mistõttu sobib ka põhitöö kõrvalt tegemiseks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. september 2007
Kuulutus sisestati:
21. august 2007

Lapsekeskse mõtte- ja tegutsemisviisiga lasteaed.