Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #120155

Peakokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma töökollektiivi peakokka, kelle peamisteks tööülesanneteks on laste toidumenüü koostamine, vajalike toiduainete tellimine ja toidulao pidamine. Vajadusel ka erandkorras toidu valmistamine (koka asendus).

Ootused kandidaadile

  • Toitlustusalane haridus (soovitatavalt kokandus)
  • Teadmised menüü koostamisest ja kaloraaži arvestamisest
  • Arvuti kasutamise oskus
  • Teadmised laomajandusest

Pakume meeldivat töökollektiivi ja toetavat juhtkonda ning võimalust ennast erialaselt täiendada.

Lisainfo

Tööaeg 08.00-12.00, mistõttu sobib ka põhitöö kõrvalt tegemiseks.

Tööpakkumise number
#120155

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. september 2007
Kuulutus sisestati:
21. august 2007

CVKeskus.ee klient

Lapsekeskse mõtte- ja tegutsemisviisiga lasteaed.

Vaata rohkem

Peakokk