Värsked tööpakkumised

Peakokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 57996

Tööpakkumise number

57996

Töö kirjeldus

Peakoka ülesandeks on organiseerida ja juhtida tööd pubi kolmes köögis.
Ametikohustuste hulka kuulub menüü koostamine, s.h. kalkulatsioonide tegemine, uute töötajate värbamine ja väljaõpetamine, töögraafikute koostamine, kauba tellimuste tagamine, inventuuride läbiviimise tagamine ja aruandlus vastavalt seadustele.

Nõudmised kandidaadile

Ootame inimest, kel on eelnev töökogemus kokana vähemalt 5 aastat ja kokkupuudet ülalnimetatud tegevustega mõnes suuremas toitlustusasutuses.
Peakokk peab olema väha heade organiseerimisvõimetega, karismaatiline, hea suhtleja ning asjaajamises täpne ning korrektne.
Vaba eesti ja vene keele oskus on samuti vajalik.
Loomulikuks peame, et meie meeskonna liige on ka aus ning lojaalne töötaja, kel lisaks rahateenimisele tahtmine ka väga hästi oma tööd teha.

Oleme stabiilne ning usaldusväärne firma, kus peetakse lugu meeskonnatööst ning hinnatakse üksteise-vahelisi suhteid.
Pakume omalt poolt palju tööd ning tasemel palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2006

St. Patrick's opereeribTallinnas kolme toitlustus ja meelelahutuskohta - kaks neist asuvad Vanalinnas, üks Vabaduse platsi vahetus läheduses.