Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #222325

Peakokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Antud töökoha peamised tööülesanded:
Restorani toidukultuuri arendamine ja edendamine vastavalt ettevõtte kontseptsioonile.
Restorani hea maine arendamine ja säilitamine toidu valdkonnas.
Menüü koostamine, kalkulatsioonide tegemine, inventuur, kauba tellimine, toidu valmistamine, kokkade juhendamine ja koolitamine, igapäevane köögi juhtimine vastavalt ettevõtte standarditele.

Ootused kandidaadile

Loov mõtlemine
Eelnev peakoka töökogemus vähemalt 2 aastat
Toitlustusalane haridus
Väga hea pingetaluvus
Eesti keele oskus väga heal tasemel
Inglise keele oskus heal tasemel
Kalkulatsioonide tegemise oskus
Meeskonna juhtimise oskus
Menüü koostamise kogemus
Huvi oma töö vastu

Ettevõte pakub

Pakume personaalse imago loomist avalikkusele
Võimalust realiseerida ideid ja arendada Eesti toidukultuuri
Huvitavat tööd ja meeldivat kollektiivi
Konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Muu antud töökohaga seonduv informatsioon edastatakse töövestlusel.

Tööpakkumise number
#222325

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
16. märts 2011

Vanalinna restoran/baar/pubi otsib professionaalset ja oma elukutset nautivat peakokka. Meie eesmärgiks on pakkuda nii eesti- kui välismaa klientidele maitsvat toitu suurepärase teeninduse, lõõgastava interjööri ja hea asukohaga restoranis.

Vaata rohkem

Peakokk