Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195187

Peakokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime omale loovat ja ambitsioonikat peakokka, kes hindab vabadust köögis ja ei pelga oma loomingut vahel ka ise külastajatele esitleda.

Ootused kandidaadile

Eeldame
- Vähemalt 5 aastat töökogemust kokana
- Töökogemus vähemalt 4 erinevas kohas
- Vähemalt 2 restoranis töötanud peakokana
- Nõutav inimeste juhtimise kogemus
- Hea arvuti kasutamise oskus
- Hea pingetaluvus
- Valmidus öösel töötamiseks
- Hea suhtleja ja oskuslik töö organiseerija, julgeb otsustada, vastutada ning soovib pakkuda kliendile vaid parimat
- Kasuks tuleb töökogemus väljaspoolt Eestit

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume
- Väärilist töötasu
- Eneseteostamise võimalust
- Palju vaheldusrikast tööd
- Suurepärast tööpere

Tööpakkumise number
#195187
Peakokk