Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195187

Peakokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime omale loovat ja ambitsioonikat peakokka, kes hindab vabadust köögis ja ei pelga oma loomingut vahel ka ise külastajatele esitleda.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame
- Vähemalt 5 aastat töökogemust kokana
- Töökogemus vähemalt 4 erinevas kohas
- Vähemalt 2 restoranis töötanud peakokana
- Nõutav inimeste juhtimise kogemus
- Hea arvuti kasutamise oskus
- Hea pingetaluvus
- Valmidus öösel töötamiseks
- Hea suhtleja ja oskuslik töö organiseerija, julgeb otsustada, vastutada ning soovib pakkuda kliendile vaid parimat
- Kasuks tuleb töökogemus väljaspoolt Eestit

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume
- Väärilist töötasu
- Eneseteostamise võimalust
- Palju vaheldusrikast tööd
- Suurepärast tööpere

Tööpakkumise number
#195187

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
1. mai 2010
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2010

Oü Taevalik Teenindus tegutseb aadressil Sauna tn 1, kus asub Angel Cafe & Gayclub.
Angel Cafe on oma head mainet ja suurepäraseid toitusid tõestanud korduvalt. Maitsekvaliteet ja hõrgutavad suupisted on tuntust saavutanud kogu linnas ja mujalgi. Kuna tegemist on populaarse kohaga, siis oleme ka personali otsimisel valivad. Eelduslikult peaksid meie sekka kuuluma inimesed kes ei ole mornid, tusased ja kellele ei meeldi tööd teha.

Vaata rohkem

You are applying to:
Peakokk