Värsked tööpakkumised

Peakokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 416844

Tööpakkumise number

416844

Töö kirjeldus

Peakokk on keegi, kelle järgi kõik juhinduvad. Peakokal peab olema professionaalsust, töökogemust, inspirireerivaid eesmärke ja muidugi, peab ta kohutavalt fännama toitu. Ja see ei ole veel kõik. Meie maja on olnud 8a turul ja oleme nii mitmes vallas teerajajad, otsime peakokka, kes tahab olla teerajaja, kes innustub uutest trendidest, toorainetest ja kel on lõputu huvi viia ellu oma nägemusi. Meie peakoka alla kuuluvad nii köögitiim kui kondiitrid, nii a la carte menüü kui kaasamüügi tooted.

Nõudmised kandidaadile

Hea kandidaat on
- koka väljaõppe ja töökogemusega
- inspireerija
- elluviija
- professionaalne toidutegija
- hea tiimijuht

- Väga konkurentsivõimelist täies ulatuses ametlikku palka ja muid motiveerivaid lisasoodustusi
- Lahedat ja head tiimi
- Palju tööd ja kliente
- Adrenaliini :))

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
2. mai 2016
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2016

NOP - pea 8 aastat turul tegutsenud kohvik ja pood. Meid tuntakse kui ühte parimat hommikusöögi - lõuna kohta, meid tuntakse kui ühe lahedama hooviga kohta Kadriorus, meid tuntakse selle järgi, et teeme väga kvaliteetsest toorainest väga head toitu ning pakume head-paremat ka oma väikeses poes kaasaostmiseks.

Meil on pühendunud ja väga lahedate inimestega tiim, kuhu otsime endasarnaseid.