Värsked tööpakkumised

Peakokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 24128

Tööpakkumise number

24128

Töö kirjeldus

Peakoka ametikoha eesmärk on hotelli köögi loominguline, praktiline ja majanduslik juhtimine, et kindlustada klientide parim teenindamine ja köögipersonali efektiivne töö.

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt erialane keskharidus
• eelnev töökogemus suure restorani peakokana
• toitlustustegevust reguleerivate õigusaktide tundmine
• eesti, inglise, vene ja soome keele oskus
• hea suhtlemisoskus
• pingetaluvus ja valmidus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

• huvitavat tööd
• väga laialdast arenemisvõimalust
• meeldivat töökollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2003
Kuulutus sisestati:
24. september 2003

Meriton Grand Hotel Tallinn on äriklassi hotell Toompea vahetus läheduses. Hotellis on 164 tuba. Oma klientidele pakume erinevaid teenuseid, eelkõige majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenuseid. Hotellis on 132-kohaline restoran Le Paris, kohvik Mademoiselle, Lobby baar ja Eiffel Club.