Värsked tööpakkumised

Peakokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 279730

Tööpakkumise number

279730

Töö kirjeldus

Mamo otsib enda meeskonda asjalikku ja energiast pakatavat VANEMKOKKA kuuma kööki. Igapäevaselt valmistame vastavalt menüüle hommiku- ning lõunasööki (praed, supid). Lisaks toiduvalmistamisele kuulub tööülesannete hulka tooraine tellimuste tegemine, koguste planeerimine, inventuur, üldine töökoha korrashoid ning töö sujumine. Töö graafiku alusel esmaspäevast reedeni.

NB! OTSIME TÄISKOHAGA TÖÖTAJAT.

Nõudmised kandidaadile

-Vastav erialane haridus ning eelnev töökogemus.
-Tööle kontsentreeritus ning hea planeerimisoskus.
-Hea meeskonnatöötaja ning pealik.
-Hea pingetaluvus, kiire mõtlemine ja tegutisoskus.
-Valmisolek täita erinevaid ülesandeid väljaspool enda mugavustsooni.

NB! KINDLASTI LISA CV JUURDE KA ENDA KAASKIRI.

Pakume huvitavat ning motiveerivat tööd omanäolises esimeses täisväärtuslikku ja tervislikku toitu pakkuvas kiirtoidu söögikohas, häid arenemisvõimalusi ning eriti mõnusat rutiinivaba meeskonda.

Lisainfo

Elu on liiga lühike, et kolmandik magada, kolmandik tööl mööda saata ning ainult kolmandik elada. Ela ja tööta nii, et iga hetk oleks tähenduslik ja nauditav.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
12. august 2012
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2012
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Söö terviseks!