Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #218622

Peakokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*efektiivne köögi ja meeskonna igapäevane organiseerimine ja juhtimine
*menüüde, eripakkumiste ja toidukalkulatsioonide koostamine, juurutamine ja järgimine
*hankijatega suhtlemine ja kauba tellimine, vastuvõtt
*köögiga seonduva dokumentatsiooni haldamine(tervisekaitse nõuete täitmine)
*jooksvate probleemide lahendamine
*kvaliteedikontroll

Nõudmised kandidaadile

*erialane haridus ja haritus
*kohusetundlikkus
*meeskonnatööle orienteeritus ja koostöövõime
*iseseisev mõtlemis- ja tegutsemisoskus
*positiivne ellusuhtumine
*eesti, inglise ja vene keele oskus
*hea pingetaluvus
*hea maitsemeele omamine
*loovat suhtumist oma töösse
*eelnev töökogemus peakokana või vahetusvanemana vähemalt 2 aastat
*soovitus- ja motivatsioonikiri

Ettevõte pakub

*arenemisvõimalusi
*huvitavat ja mitmekesist tööd
*meeldivat töökeskkonda
*vastutusrikast ja mitmekesist tööd

Lisainfo

Otsime oma meeskonda inimest, kes teeb tööd naudinguga.

Tööpakkumise number
#218622

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
3. märts 2011
Kuulutus sisestati:
3. veebruar 2011

Pakume tööd kogemustega peakokale Rotermanni kvartalis asuvas restoranis Platz. Restorani Platz iseloomustab sõbralik ja professionaalne teenindus. Toitu saab kirjeldada kui hooajalisel toormel põhinevat, lihtsat ja kergesti nauditavat.

Vaata rohkem

You are applying to:
Peakokk