Värsked tööpakkumised

Peakokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 121187

Tööpakkumise number

121187

Töö kirjeldus

Töökoht asub Tallinna vanalinnas Merchant`s House Hotellis. Hotell opereerib kahte toitlustusasutust: Ice Bar ja KN Restaurant! Ice Bar kujutab endast peamiselt kokteilibaari, mis pakub ka kergemat suupistet (supid, salatid, burgerid). KN Restaurant on a ´la Carte restoran rahvusvahelise menüüga.
Uue peakoka peamiseteks tööülesanneteks on vaadata üle mõlemad menüüd, vajadusel teha täiendusi, luua enda ümber tugev ja pädev meeskond. Pakkuda inimestele maitseelamusi.

Nõudmised kandidaadile

aktiivsus
algatusvõime
arenemisvõimelisus
eesti (vene) ja inglise keele valdamine
lojaalsus
abivalmidus
eelnev töökogemus peakokana tuleb kasuks, kuid oodatud on ka noored kokad, kellel on ideid, tahtmist ja kes on oodanud eneseteostamisvõimalust. See on Teie võimalus.

Ettevõte pakub

arenguvõimalusi
tööd sõbralikus kollektiivis
võimalust töötada arenevas ettevõttes
enesetäiendamisvõimalust
konkurentsivõimelist tasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. september 2007
Kuulutus sisestati:
28. august 2007

Hansafond Grupp AS opereerib 37 toaga boutique hotelli Merchant`s House Hotel Tallinna vanalinnas, Raekoja platsi vahetus läheduses. Hotellis asuvad kaks toitlustusasutust: Ice Bar ja KN Restaurant.