Värsked tööpakkumised

Peakokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192946

Tööpakkumise number

192946

Töö kirjeldus

Antud töökoha peamised tööülesanded:
Clayhillsi toidukultuuri loomine ja edendamine vastavalt ettevõtte kontseptsioonile.
Clayhillsi hea maine arendamine ja säilitamine toidu valdkonnas.
Menüü koostamine, kalkulatsioonide tegemine, inventuur, kauba tellimine, toidu valmistamine, kokkade juhendamine ja koolitamine, igapäevane köögi juhtimine vastavalt ettevõtte standarditele.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev peakoka töökogemus vähemalt 3 aastat
Toitlustusalane haridus
Väga hea pingetaluvus
Eesti keele oskus väga heal tasemel
Inglise keele oskus heal tasemel
Kalkulatsioonide tegemise oskus
Loov mõtlemine
Meeskonna juhtimise oskus
Menüü koostamise kogemus
Kasuks tuleb: CompuCash4000 programmi tundmine

Ettevõte pakub

Pakume peakoka promomist avalikkusele
Võimalust töötada Eesti esimeses Gastrobaaris
Võimalust realiseerida ideid ja arendada Eesti toidukultuuri
Huvitavat tööd ja meeldivat kollektiivi
Konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Muu antud töökohaga seonduv informatsioon edastatakse töövestlusel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
18. märts 2010

Vanalinnas avatav uus restoran/baar otsib professionaalset ja oma elukutset nautivat peakokka. Asume Pikal tänaval, Raekoja Platsi läheduses ja meie eesmärgiks on pakkuda nii eesti- kui välismaa klientidele maitsvat toitu suurepärase teeninduse, lõõgastava interjööri ja hea asukohaga restoranis.