Värsked tööpakkumised

Peakokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 23877

Tööpakkumise number

23877

Töö kirjeldus

• köögimeeskonna juhtimine
• eelarvete koostamine
• toitlustamise pakkumiste tegemine
• tooraine ringluse sisestamine laoprogrammi
• roogade komponentide kalkulatsioon
• hankijatega suhtlemine – kauba tellimine ja vastuvõtt
• menüü koostamine, täiendamine ja arendamine
• köögi korrashoiu kontrollimine
• oma üksusele raha teenimine

Nõudmised kandidaadile

• naudid tööd kokana ning kandideerimisel teenid kindlasti pluss punkte, kui omad viljakat koostööd köögi meeskonnaga ning Sinu juhendamise all on hakanud tööle ka Eesti kõige laisem kokapoiss
• oled ettevõtlik tüüp ja näed igal pool võimalust teenida lisaraha
• Sind on märgatud kui kokka, kes suudab ilma erilise ettevalmistusete panna oma roogadega kogu restoran särama
• omad kogemust pakkumiste koostamisel ning taibukust teha seda minimaalsete kuludega
• oma fantaasia lennukuse lased valla, kui menüü vajab täiendamist
• eelmised tööandjad iseloomustavad Sind kui pedanti, kes ei talu mustust ja korrapäratust

Anname Sulle võimaluse tõestada ennast tulemusliku peakokana ja pakume tingimusi piiramatult teenida kasumit nii endale kui ka klubile. Sind ootab ees võimalus alustada tööd oma meeskonnaga ja rakendada ettevõtlikkust fantastilise asukohaga klubis.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. september 2003
Kuulutus sisestati:
12. september 2003

stiilset klubi, kus korraldatakse joovastavaid üritusi ja meeletuid pidusid. Iga peo eesmärgiks on tuua inimestele unustamatuid elamusi saamaks osa pidutsemise omapäradest erinevates kultuurides. Avatud on restoran, kuhu sisenedes ununevad kõik igapäevased tegevused ning saab tunda aasia võluvat ja hõrgutavat maailma. Klubis on loodud suurepärane võimalus pidada sünnipäeva, pulmapidu ja muid tähtsaid päevi.