Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #100206

Peakokk

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakkuda on töö peakokale Vanatoa Turismitallu asukohaga Koguva küla, Muhu vald.
Peakoka ülesandeks oleks köögi ja toitlustuse juurutamine, menüü koostamine 1. juuniks. Peakoka abiks saab olema abikokk. Ülesanneteks oleks ka toiduainete tellimine ja toidu valmistamine.

Ootused kandidaadile

Erialane haridus, töökogemus peakokana, või head eeldused ja soovitajad.

Ettevõte pakub

Töötasu kokkuleppel.

Lisainfo

Saada cv, e-mail või helista 6460195.

Tööpakkumise number
#100206

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. märts 2007
Kuulutus sisestati:
20. märts 2007

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Peakokk