Värsked tööpakkumised

Peakokk Pärnusse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 184783

Tööpakkumise number

184783

Töö kirjeldus

• Peakoka töö põhieesmärgiks on restorani köögi töö organiseerimine ja tõrgeteta töö kindlustamine maksimaalse majandusliku tulemi saamiseks.
• Restorani ning cateringi menüüde koostamine, arendamine ja täiustamine roogade kvaliteedi tagamine.
• Köögi töö korraldamine ja tulemuste eest vastutamine meeskonna juhendamine ja abistamine

Nõudmised kandidaadile

• Erialane haridus
• kasuks tuleb eelnev töökogemus antud valdkonnas
• juhtimiskogemus
• oskus tööd iseseisvalt ja ratsionaalselt koraldada
• ausus ja kohusetundlikkus
• tahe ja oskus töötada meeskonnas
• hea pingetaluvus
• loovus, algatusvõime

Ettevõte pakub

• huvitavat ja vastutusrikast tööd
• toredat kollektiivi
• konkurentsivõimelist palka
• omapere soodustusi

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
30. september 2009

Hotell Pärnu ja Seedri Apartments kuuluvad AS-ile Pergo Hotels. AS Pergo Hotels kuulub esimese kümne Eesti taasiseseisvumise järel asutatud ettevõtte hulka. Erinevalt paljudest teistest oleme jäänud püsima ning pakume jätkuvalt kvaliteetset majutusteenust oma püsi- ning uutele klientidele.

Üks huvitavamaid fakte Hotell Pärnu kohta on ehk see, et ta seisab kohal, kus sajandi alguses asus vana Endla teatri hoone, mille rõdult kuulutati 23. veebruaril 1918. aastal välja Eesti Vabariik.