Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200417

Peakokk

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tervise Paradiis kutsub tööle peakoka, kelle peamisteks tööülesanneteks on:

  • töö igapäevane efektiivne korraldamine köögis ning köögimeeskonna juhtimine;
  • menüüde koostamine buffet ja a´la carte restoranis;
  • osakonna eelarve koostamine, jälgimine ja analüüsimine.

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame:

  • eelnevat töökogemust peakokana või peakoka asetäitjana restoranis või hotellis;
  • vastavat haridust;
  • põhjalikke teadmisi kokandusest (tehnoloogia, tooraine);
  • eesti, vene ja inglise keele oskust suhtlustasandil;
  • head pingetaluvust;
  • loovust ja innovaatilisust.

Ettevõte pakub

Meie poolt:

  • motiveeriv töötasu;
  • hea meeskond;
  • mitmekülgne ja vastutusrikas töö;
  • ettevõtte soodustused;
  • enesetäiendamise võimalused.

Tööpakkumise number
#200417
Peakokk