Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194845

Peakokk

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime aktiivset ja kogemustega peakokka, kes juhiks suvel Rannakohviku köögi tööd.

Peakoka põhilised tööülesanded on

  • menüüde ning kõigi vajalike kalkulatsioonide koostamine
  • köögi funktsionaalsuse kontroll ja parendamine
  • enesekontrolliplaani nõuetekohasuse tagamine
  • kokkade juhendamine, kvaliteedi- ja tasemekontroll

Ootused kandidaadile

Vajame tublit inimest, kes on

  • töötanud peakoka ametikohal ja omab pikaajalist kogemust toitlustusvaldkonnas
  • toitlustusalase haridusega
  • hea inimeste juhtimise kogemusega
  • hea suhtleja ja oskuslik töö organiseerija, julgeb otsustada, vastutada ning soovib pakkuda kliendile vaid parimat

Kasuks tulevad soovituskirjad eelmistest töökohtadest

Ettevõte pakub

  • väärilist töötasu
  • häid töötingimusi, koolitusvõimalusi, sõbralikku kollektiivi
  • palju vaheldusrikast tööd

Lisainfo

Tegemist on hooajalise tööga, mai algusest kuni augusti lõpuni.

Tööpakkumise number
#194845
Peakokk