Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #217932

Peakokk

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogemustega peakokale kõrgetasemelisesse restorani väikeses hubases hotellis Lõuna-Norras.

Peakoka ülesanneteks on menüüde koostamine, roogade valmistamine, suhtlemine tarnijatega, köögimeeskonna juhtimine, kvaliteedikontroll ja kuluarvestused.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus peakokana või sous chef'ina a'la carte restoranis vähemalt kaks aastat
Erialane haridus ja haritus, huvi ja initsiatiiv
Väga hea inglise keele oskus, eriti erialane
Hea suhtlemisoskus
Meeskonna juhtimise kogemus
Vanus vähemalt 25 aastat
Plussiks on eelnev töökogemus kokana välismaal

Ettevõte pakub

Väärtuslikku kogemust
Võimalust õppida tundma uusi toidukultuure ning kohtuda uute inimestega
Häid töötingimusi
Head palka
Tasuta reisi Norrasse ja töö lõppedes tagasi Eestisse
Tasuta majutust
Tasuta Tööõnnetuskindlustust

Lisainfo

Esimeses voorus võtame ühendust vaid meie poolt esitatud tingimustele vastavate kandidaatidega!

Tööpakkumise number
#217932

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2011

UNICJOB on 2004. aastal loodud ja Eestis registreeritud rahvusvaheline tööjõurendi ettevõte. Meie tegevussuund on tööjõu leidmine heatasemelistesse Norra
kuurorthotellidesse hotelliteenindaja, ettekandja, koka, administraatori jpt. ametikohtadele.

Vaata rohkem

You are applying to:
Peakokk