Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62607

Peakokk

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peakoka ülesanne on köögi töö organiseerimine ja korrashoid. Peakokk saab ise valida oma meeskonna ja vastutab selle toimivues eest. Osa tööst on hankijatega suhtlemine, kauba tellimine ja vastuvõtt ning osalemine uute ja olemasolevate toodete väljatöötamisel ja täiendamisel.

Hea kandidaat valdab kalkulatsioonide tegemise ja on tugev menüüde koostaja.
Väga hea kui oled suhtleja tüüp. Koos korraldame Gourmet-kursuseid äriinimestele ja sina oled peaesineja.

Ootused kandidaadile

  • aktiivsus
  • algatusvõime
  • ausus ja usaldusväärsus
  • eelnev töökogemus antud valdkonnas
  • entusiasm
  • erialased kogemused
  • iseseisev mõtlemine ja tegutsemisoskus

Ettevõte pakub

  • enesetäiendusvõimalust
  • head seltskonda
  • head töötasu
  • kaasaaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#62607

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 10000 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. mai 2006
Kuulutus sisestati:
20. märts 2006

Suve alguses avame Paides uue 60 kohalise söögikoha (kohvik-buffé-pub), mis pakub klientidele õdusas keskkonnas heal tasemel põnevaid ja tervislikke maitseelamusi laiast maailmast.

Vaata rohkem

Peakokk