Värsked tööpakkumised

Peakokk (itaalia köök)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 193748

Tööpakkumise number

193748

Töö kirjeldus

Peakoka tööülesanded:
1. menüü koostamine ja hindade kalkuleerimine, kvaliteedi kontroll
2. menüü täiendamine ja arendamine.
3. pakkumiste tegemine gruppidele
4. kokkade juhtimine ja köögi töö koordineerimine,
5. Ise aktiivselt köögitöös osalemine

Nõudmised kandidaadile

1. soov käivitada edukalt uus restoran
2. Hea kogemust peokokana või vanemkokana,kindlasti itaalia köögi kogemus
3. Hea pingetaluvus
4. Ausust, täpsust, loomingulisust ja korrektsust, paindlikus tööaja suhtes
5. Positiivne ellusuhtumine ja koostöövalmidus
6. eeldus olla autoritaarne juht
7. tervisetõend ja toiduhügeenikoolitus

Ettevõte pakub

huvitavat ja mitmekülgset tööd
palka vastavalt kokkuleppele

Lisainfo

CV koos palgasoovi ja fotoga

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
30. märts 2010

Viimsi Peokeskus, restoran Savoy ja hotell Birgitta - asume Viimsi mõisa 500 aasta vanuses hoones. Keskuses on hetkel avatudköögiga 60 kohaline a
la carte restoran "Savoy", 12 numbritoaga hotell "Birgitta", 1 suur peosaal ja saunakompleks. Pakume pulmade, juubelite, pidude, peiede ja konverentside
korraldamise teenust.
Seoses ümberkorraldusega avame maja ruumides itaalia restorani.
Vaata ka maja virtuaaltuuri (http://www.real24.ee/virtuaaltuur/peokeskus/peokeskus_peokeskus.html) meie kodulehel.