Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141453

Peakokk

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peakokana juhid Sina Meresuu SPA & Hotel toitlustusosakonda.
Sinul on suurepärane võimalus panna hotelli külalised rääkima Meresuu SPA & Hotel`i restoranist ja baaridest kui maitsenaudingute kohast.
Sinu meeskonnas on 40 positiivset ja tubli inimest, kellega koos on Sinul võimalus teha imesid...
Sina juhid toitlustusosakonna töid ja tegevusi:
* Toitlustuskontseptsiooni loomine ja elluviimine.
* Menüüde loomine ja elluviimine, pidev arendamine.
* Hankijate ja tarnijate valik ning aktiivne suhtlemine.
* Meeskonna värbamine ja valik, pidev koolitamine ja arendamine.
* Aktiivne suhtlemine teiste osakondadega ja tööks vajaliku info jagamine ja saamine.

Ootused kandidaadile

* Eelnev töökogemus peakokana ja lai silmaring toitlustuses
* Positiivsus, oskus nautida oma tööd ja tahe teha külalisel tuju heaks.
* tahe ennast arendada ja uues väljakutses proovile panna
* teenindusvalmidus ja hea meeskonnatööoskus
* iseseisev mõtlemine ja tegutsemisoskus
* väga hea eesti, inglise ja vene keele oskus
* arvuti kasutamise vilumus

Ettevõte pakub

* huvitavat, vastutusrikast ja mitmekesist tööd
* eneseteostamise võimalust
* kaasaegset ja stabiilset töökeskkonda
* sõbralikku meeskonda
* enesetäiendamise ja arendamise võimalusi
* motiveerivat palka

Lisainfo

Peakokk vastutab hotelli toitlustusvaldkonna juhtimise eest.
Peakokk kuulub ettevõtte juhtkonda ja allub tegevdirektorile.
Kandideerimiseks saada kaaskiri ja CV koos referentsidega.

Tööpakkumise number
#141453

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. märts 2008
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2008

Juunis avab külalistele uksed uus kõrgetasemeline wellness spaa hotell Narva - Jõesuus.
4 tärni nõuetele vastav Meresuu SPA & Hotel pakub suurepäraseid puhkamise ja lõõgastumise võimalusi, samuti häid võimalusi koosolekute, koolituste ja ürituste läbiviimiseks.
Hotellis on 109 heatasemelist numbrituba, restoran ja lobby baar, 4 hästivarustatud konverentsisaali, veekeskus koos erinevate saunadega ja wellness spaa hoolitsustega.

Vaata rohkem

Peakokk