Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27813

Peakokk

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1. Menüüde ja kalkulatsioonide koostamine
2. Köögi töö planeerimine
3. Kokkade töö jaotamine ja kontroll
4. Ürituste toitlustamise tagamine
5. Toiduainete tellimine ja vastuvõtmine

Ootused kandidaadile

1. Kohusetundlikkus, ausus ja initsiatiivikus
2. Kokandusalane haridus
2. Töökogemus peakokana või kõrgema astme kokana
3. Laitmatu minevik
4. Vanus 28-40 aastat
5. Eesti ja vene keele oskus

1. Stabiilne ja mitmekesine töö kohalikule omavalitsusele kuuluvas ettevõttes
2. Konkurentsivõimeline (loomulikult ametlik) palk
3. Kaasagne sisseseade
4. Mõistlik töökeskkond ja ülemuste suhtumine

Tööpakkumise number
#27813
Peakokk