Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #170636

Peakokk

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Köögi töö korraldamine, kokkade ja köögitööliste juhendamine ning menüüde ja kalkulatsioonide koostamine.

Ootused kandidaadile

erialane haridus
eelnev töökogemus vähemalt 1 aasta
arvutioskus - tabeli ja tekstitöötlus programmid
hea suhtlemisoskus
kliendisõbralikkus
kohusetundlikkus
koostöövalmidus

Ettevõte pakub

tööaeg 8.00 - 16.30 laupäev ja pühapäev vaba
puhkus 35 kalendripäeva
täiendkoolituse võimalus
transport Tallinnast töökohta ja tagasi

Tööpakkumise number
#170636

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 10220 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2008

Murru Vangla on Justiitsministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, kes viib täide vabadusekaotust. Murru Vangla on kinnine vangla, kus kańnavad karistust meessoost kinnipeetavad.

Vaata rohkem

Peakokk