Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300150

Peakokk

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

köögi töö organiseerimine
köögi meeskonna väljaõpe
köögi töögraafiku koostamine
vajadusel kauba tellimine
toidu valmistamine ja väljastamine
ürituste menüü koostamine

Ootused kandidaadile

töökogemus suures köögis
juhtimiskogemus
töökus
loomingulisus

Ettevõte pakub

töökogemust suure köögi juhina
töökeskkonda ajaloolises hoones
head ja ausat palka
töötaja soodustusi
meeldivat töökollektiivi

Lisainfo

Otsime suvehooajaks peakokka Kuursaali Suvekohvikusse, mis on sel hooajal avatud 1-st maist kuni septembri lõpuni. Töö on väljakutseid pakkuv, kuid
kindlasti on see väärt kogemus. Töötempo on mais ja septembris mõistlik, juunis päris suur ning juulis ja augusti esimeses pooles väga suur. Peab valmis
olema tegema ületunde. Kuursaalis on palju üritusi, mille tarbeks on vaja koostada personaalseid menüü pakkumisi. Paras väljakutse on koolitada endale
sobilik meeskond. Kõik tasub end ära, kui saad positiivset vastukaja ja rahuolu oma klientidelt. Haapsalu on suvisel ajal väga kaunis kuurortlinn ning eriti
kaunis töökoht on kuursaali köök, mille akendest avaneb vaade merele ja promenaadile. Aitame kaasa elamispinna leidmisel.

Tööpakkumise number
#300150

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. märts 2013
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2013

MAXIME OÜ on pereettevõtte, mille üks tegevusaladest on toitlustamine.

Otsime toredaid töötajaid hooajalisele tööle Kuursaali Suvekohvikusse ja Müüriääre kohvikusse Haapsalus.
Müüriääre kohvik on kuulus oma võrratute küpsetiste, maitsvate pirukate ja värskete salatite poolest. Omanäoline interjöör ja eriline aura on teinud
Müüriäärekohvikust turismimagneti.
Kuursaali Suvekohvik asub ühes kauneimas puitehitises, Haapsalu kuursaalis, mis on läbi aegade olnud linna kuurortelu keskpunktiks. Kuursaali suvine
kontsertkava on mitmekesine ulatudes klassikast popini. Kuursaal on lisaks ka hinnatud tähtpäevade tähistamise koht. Töö Kuursaali Suvekohvikus on kõike
muud kui igav, kaotada pole midagi, võita aga palju. Eelkõige elukogemust ja töö tegemise oskust.

Vaata rohkem

Peakokk