Värsked tööpakkumised

Peakoka abi/sous chef

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 107968

Tööpakkumise number

107968

Töö kirjeldus

Otsime Meriton Old Town Hotel'i meeskonda iseseisvat peakoka abi, kelle tööülesanneteks on kohviku Mademoiselle külalistele toitude valmistamine, menüüde koostamine ja tootearendus koostöös Meriton Hotelsi peakokaga.

Nõudmised kandidaadile

• erialane keskeriharidus
• eelnev töökogemus kokana
• kohusetundlik, täpne ja aus
• hea eesti keel

Ettevõte pakub

• tööd stabiilses ettevõttes
• häid töötingimusi
• kindel kuupalk
• nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi
• arenemisvõimalust
• vaheldusrikast tööd cateringide ja eriürituste näol

Lisainfo

Töö vahetustega, võimalus ise koostada graafik.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
11. mai 2007

Meriton Hotels on hotellikett, kuhu kuuluvad Meriton Grand Hotel Tallinn, Meriton Old Town Hotel ja Villa Mary. 2008. aastal avatakse uus SPA-hotell (300 numbrituba, baar, kohvik ja 2 restorani, spahoolitsuste- ja veekeskus, terviseklubi, 700-kohaline konverentsikeskus). Oma klientidele pakume kõrgekvaliteedilist majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenust. Meriton Old Town Hotel on turistihotell, mis asub ajaloolise linnamüüri vahel vanalinna sadamapoolses osas. Hotellis on 41 hotellituba ja kohvik Mademoiselle.