Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54798

Peakelner

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Restorani töö koordineerimine. Ürituste Korraldamine. Teeninduskvaliteedi eest vastutamine.
Personali valik ja koolitus.
Klientide professionaalne, sõbralik ja kiire teenindamine Pädaste Mõisa kõrgetasemelises Meremaja restoranis

Ootused kandidaadile

-Teenidusvalmidus
-Varasem töökogemus
-Juhtimisoskus
-Loomulik šarmi ja ametikohale vastav välimus
-Positiivne suhtumine töösse, klientidesse ning meeskonnakaaslastesse
-Kõrge pingetaluvus
-Hea eneseväljendamise oskus eesti ja inglise keeles
-Õpihimu

Ettevõte pakub

-Põnevat töökeskonda ja arenguvõimalust
-Tööd, kus põhitähelepanu on pööratud kvantiteedilt kvaliteedile
-Suurepärast meeskonnavaimu
-Uusi kogemusi
-Majutust tööpäevadel
-Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#54798
Peakelner