Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #226201

Peakassiir-müügiraamatupidaja (lapsehoolduspuhkuse ajaks)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime enda ettevõttesse peakassiir-müügiraamatupidajat (lapsehoolduspuhkuse ajaks), kelle põhiliseks tööülesandeks on ettevõtte
rahaliste vahendite liikumise organiseerimine, kontrollimine ning kajastamine raamatupidamisprogrammis Hansa. Töö alustamine orienteeruvalt alates august 2011.

- sularaha inkasseerimine ning tellimine pangast;
- kassade varustamine sularahaga;
- kassade päevatöö kontrollimine ning vahede selgitamine;
- kassade sularaha inventuuride teostamine;
- kassade juhendamine ning koolitamine;
- müügiaruannete konteerimine raamatupidamisprogrammi ning vähesel määral müügiarvete koostamine ja konteerimine;
- laekumiste jälgimine ning konteerimine (kaardimaksed, inkassatsioon, ülekandearved, ettemaksud);
- teenus- ja kinkekaartide tellimine ja laoprogrammi sisestamine ning pealaost väljastamine müügikohtadesse.

Ootused kandidaadile

- rakenduslik või kõrgem haridus raamatupidamises või majandusarvestuses
- eelnev töökogemus raamatupidajana vähemalt 2 aastat
- kasuks tuleb töökogemus peakassiirina/vahetuse vanemana jaekaubanduses või teeninduses
- kõrge usaldusväärsus, ausus ning viisakus
- vastutustundlikkus ning järjepidevus oma töös
- hea suhtlemis- ning teiste juhendamise oskus
- iseseisvus ja algatusvõime oma töös
- hea exceli tundmine (MS Office)
- hea eesti keel oskus, keskmisel tasemel vene keele oskus ning vähesel määral inglise keele oskus
- kasuks tuleb Hansa kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

- huvitavat ja vaheldusrikkast tööd
- võimalusi oma kogemuste rakendamiseks ja enesetäiendamiseks
- häid töötingimusi ja sõbralikke ning toetavaid kaastöötajaid
- töökohta asukohaga Tallinna vanalinnas
- tasuta veekeskuse, fitnessi ja jõusaali kasutamise võimalust

Lisainfo

Lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendamiseks.

Tööpakkumise number
#226201