Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #98987

Peakassapidaja Võru Supermarketis

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-kassade töö alustamine ja lõpetamine
-kontroll kassade töö üle
-sularaha inkassatsioon kaupluses

Ootused kandidaadile

-vähemalt keskharidus
-täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus, ausus
-eesti ja vene keele oskus
-praktiline töökogemus toiduainete jaekaubanduses

-tööalast karjääri ja enesearengu võimalust suurimas kaubandusettevõttes
-suurimad teenimisvõimalused
-parim meeskond

Tööpakkumise number
#98987

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
23. märts 2007
Kuulutus sisestati:
12. märts 2007

Baltikumi suurim jaekaubandusvõrk MAXIMA omab kokku 335 kauplust Leedus, Lätis, Eestis, Rumeenias ja Bulgaarias. Seoses oma tegevuse laiendamisega Eestis otsime oma meeskonda

Vaata rohkem