Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #291329

Peakassapidaja /Rapla

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime enda meeskonda peakassapidajat, kelle tööülesanneteks on:

- kõrgetasemeline klientide teenindamine ning nõustamine
- rahaliste vahendite liikumise kontrollimine
- eeskujuliku klienditeeninduse tagamine
- kontroll kassade töö üle

Ootused kandidaadile

- vastutustundlikkus, usaldusväärsus, ausus, viisakus
- eesti ja soovitavalt vene keele oskus suhtlustasemel
- soovitavalt töökogemus jaekaubanduses

Ettevõte pakub

- stabiilset palka
- sotsiaalseid tagatisi
- tasuta lõunasööke
- erinevaid motivatsioonipakette
- tööalaseid tasuta koolitusi

Lisainfo

Kaupluse asukoht:Tallinna mnt 50a, Rapla
Kaupluse direktor: tel.4890947

Tööpakkumise number
#291329

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
8. november 2012

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem