Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #627217

Peakassapidaja (Peagi Järvel avatavasse Ehituse ABC kauplusesse)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie peakassapidajad:
- tagavad kassades rõõmsameelse ja professionaalse klienditeeninduse
- teostavad korrektselt ja kohusetundlikult müügiprotsessis vajalikke kassaoperatsioone
- koordineerivad kassapidajate tööd

Nõudmised kandidaadile

Meie ootused Sulle:
- oled hea planeerimise ja organiseerimise oskusega
- Sul on väga hea eesti ja vene keele oskus
- oled hea suhtleja ja positiivse ellusuhtumisega
- Sulle meeldib meeskonnatöö

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:
- hüvede ja soodustuste paketti
- sporditoetust
- omatöötaja soodustust kaupade soetamisel
- täiendkoolitust ja põhjalikku juhendamist
- sõbralikku ja toetavat meeskonda
- stabiilset sissetulekut
- tööd jooksva graafiku alusel
- ühisüritusi

Tööpakkumise number
#627217

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
12. november 2019

Ehituse ABC ärinimega Optimera Estonia AS kuulub rahvusvahelisse kontserni Saint-Gobain, mis on esindatud üle maailma 65 riigis, pakkudes tööd rohkem kui 170 000 inimesele. Ehituse ABC on tegelenud ehitusmaterjalide jae- ja hulgimüügiga üle 20 aasta ja tänasel päeval on meil Eestis 11 kauplust ja Lätis 2 kauplust. Tänu oma pikaaegsele kogemusele oleme usaldusväärne partner oma klientidele ja koostööpartneritele. Meie ettevõtet ja töötajaid iseloomustab professionaalsus ja kliendisõbralikkus.

Vaata rohkem