Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #753045

Peakassapidaja Lasnamäe Maximasse, J.Smuuli tee 9

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kassapidaja-müüjate töö organiseerimine

  • sujuva klienditeeninduse tagamine kassades

  • kaupluse avamisel kassade töö alustamine ja kaupluse sulgemisel kassade töö lõpetamine

Ootused kandidaadile

  • varasem töökogemus jaekaubanduses

  • eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil

  • valmisolek vahetustega tööks

  • soovid pakkuda klientidele meeldivat klienditeenindust kassas

  • hea organiseerimise oskus

Ettevõte pakub

  • Tööalast väljaõpet ja koolitusi

  • Karjäärivõimalusi

  • tööd graafiku alusel

  • erinevaid motivatsioonipakette

  • ettevõtte poolt organiseeritud lõunasööki

Tööpakkumise number
#753045

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2022
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem