Värsked tööpakkumised

Peaettekandja/supervisor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 26089

Tööpakkumise number

26089

Töö kirjeldus

Otsime oma töökasse kollektiivi nooruslikku, positiivse ellusuhtumisega ning usaldusväärset inimest, kes oleks võimeline tagama kõrgematasemelise teeninduse, efektiivse personalitöö korralduse ja allüksuse majandamise.

Tööülesanded :

• hotelli toitlustuskohtade efektiivne ja häireteta töö korraldamine
• ettevalmistus klientide vastuvõtuks
• klientide teenidamine

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt erialene keskharidus või kutseharidus
• eelnev restoraniteenindaja töökogemus
• hea eesti, vene, inglise ja soome suhtluskeele oskus
• väga hea suhtlemisoskus ja rõõmsameelsus
• esinduslik välimus

Ettevõte pakub

• meeldivat ja nooruslikku kollektiivi
• kaasaegset töökeskkonda
• huvitavat ja suhtlemisrikast tööd

Lisainfo

Palume saata oma CV koos palgasooviga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. jaanuar 2004
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2004

Meriton Grand Hotel Tallinn on äriklassi hotell Toompea vahetus läheduses. Hotellis on 164 tuba. Oma klientidele pakume erinevaid teenuseid, eelkõige majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenuseid.