Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #303819

Peadispetserit

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

liinijärjekordade sisestamine, pidev ajakohastamine ja kontroll vastavas programmis
bussijuhtide päevagraafikute koostamine, täitmise tagamine ja kontroll, tööajaarvestus
töö sõidulehtedega
kassaaruannete kontroll
dispetserite töö organiseerimine

Ootused kandidaadile

- hea suhtlemisoskus
- kiire mõtlemine ja reageerimine
- väga hea arvutikasutamise oskus
- hea organiseerimisvõime
- koostöövalmidus

Ettevõte pakub

- stabiilset tööd ja tasu
- tegusat ja meeldivat meeskonda

Lisainfo

Ühendust võetakse ainult võimalike sobivate kandidaatidega

Tööpakkumise number
#303819