Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40446

Peadispetser-ekspluatats.insener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Bussiressursi optimeerimine ja planeerimine
- Busside üldise tehnilise seisukorra jälgimine
- Busside remondi-ja hooldusvajaduse hindamine;remonti või hooldusesse planeerimine ning suunamine
- Busside kütusekulu jälgimine ja kontroll, ülekulu põhjuste väljaselgitamine
- Busside ja bussijuhtide vajaliku dokumentatsiooniga kindlustamine, kontroll
- Bussijuhtide töö-ja puhkeaja planeerimine

Ootused kandidaadile

- Busside ekspluatatsioonialased teadmised ja kogemused
- Soovitavalt (kõrgem) tehniline haridus
- Arvuti kasutamise oskus
- Initsiatiivikas ja töötahteline

Ettevõte on re-struktureerimisfaasis, seega saab ka peadispetser anda olulise panuse firmakultuuri ja sisekliima kujundamiseks.
Pakume:
- eneseteostusvõimalust arenevas ettevõttes
- motiveerivat tulemustasu

Tööpakkumise number
#40446