Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #318660

PEADIREKTORI ASETÄITJA (halduse alal)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • juhib struktuuriüksuste juhatajate kaudu struktuuriüksuste tööd;
  • juhib, korraldab, analüüsib, arendab, planeerib ja koordineerib arenduse-, halduse-, personali ja asjaajamise-, rahanduse- ning õiguse valdkonna tööd ametis;
  • teeb peadirektorile ettepanekuid ameti eelarve koostamiseks ja eelarvevahendite kasutamiseks oma tegevusvaldkonnas;
  • vastutab talle alluvate struktuuriüksuste töö korraldamise ja valdkonna tegevust reguleerivate õigusaktide õiguspärase, täpse, õigeaegse ja otstarbeka täitmise eest ning annab aru peadirektorile struktuuriüksuste tegevusest ja talle eraldatud eelarvevahendite kasutamisest;
  • esindab ametit peadirektorilt saadud volituste piires;
  • teostab järelevalvet temale alluvate teenistujate teenistusülesannete täitmise üle;
  • osalema asutuse üldises juhtimises.

Ootused kandidaadile

  • Eesti kodanik;
  • magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon;
  • vähemalt 3-aastane juhtimiskogemus;
  • majandusalased teadmised;
  • arvuti, sh teksti-ja tabeltöötlusprogrammide ja esitlusprogrammide väga hea kasutusoskus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel;

  • inglise keele oskus kõrgtasemel või kahe võõrkeele oskus kesktasemel, millest üks on inglise keel.

Kandidaadilt eeldame:
  • otsustus- ja vastutusvõimet,
  • head suhtlemisoskust ning koostöötahet;
  • kohusetunnet, algatusvõime,
  • pühendumist, lojaalsust;
  • analüüsi- ja sünteesivõimet.

Kasuks tuleb:
  • teadmised ja kogemused avalikust haldusest.

  • eneseteostusvõimalust ning väljakutset panustada tugivaldkondade arengusse;
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • meeldivat meeskonda;
  • kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

  • töökoha asukoht Raua 2, Tallinn;
  • tööle asumise aeg kokkuleppel.

Kandidaatidel palume esitada:
  • motiveeritud sooviavaldus;
  • elulookirjeldus;
  • tunnistuse või diplomi koopia vajaliku kvalifikatsiooni või hariduse kohta;
  • omakäeline kinnitus, et kandidaat vastab teenistusse asumiseks avaliku teenistuse seaduses sätestatud nõuetele;
  • kuni 5 lehekülje pikkune essee teemal „Kuidas tugiteenused aitavad täita Päästeameti põhieesmärke“.

Lisainfo telefonil 628 2083, Marvi Roosaar, personali- ja asjaajamise osakond koolituse talitus.

Tööpakkumise number
#318660

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
20. september 2013
Kuulutus sisestati:
30. august 2013

Päästeamet on Siseministeeriumi valitsemisala riigiasutus, kes kujundab ja hoiab Eestis turvalist elukeskkonda, ennetab ohte ning abistab õnnetuse korral inimesi kiirelt ja professionaalselt. Päästeamet koosneb tegevusi arendavast, planeerivast ja juhtivast ametist, demineerimiskeskusest ja neljast regionaalsest päästekeskusest.

Vaata rohkem