Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26191

Peadirektor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • RMK juhtimine ja RMK pädevusse kuuluvate ülesannete täitmise korraldamine.

Ootused kandidaadile

  • metsanduslik kõrgharidus
  • metsandusvaldkonna tundmine, teadmised Eesti
  • metsapoliitika hetkeolukorrast ning valdkonna suundumustest ja prioriteetidest
  • teadmised RMK poolt pakutavatest teenustest
  • vähemalt 5 aastane juhtimiskogemus suuremates organisatsioonides
  • eesti keele suuline ja kirjalik oskus kõrgtasemel
  • vene ja inglise keele oskus
  • strateegilise mõtlemise ja terviku nägemise oskus
  • empaatiavõime ja emotsionaalne stabiilsus
  • eetikareeglite järgimine

Ettevõte pakub

  • võimalust juhtida professionaalselt tugevat meeskonda
  • perspektiivikat tööd ning eneseteostusvõimalust arenevas organisatsioonis
  • kaasaegset töökeskkonda
  • teadmistele, oskustele ja töötulemustele vastavat palka

Lisainfo

Täiendavat informatsiooni annab RMK nõukogu esimees Andes Onemar telefonil 050 44 331 või e-posti aadressil andes.onemar@rmk.ee.

Tööpakkumise number
#26191
Peadirektor