Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #639921

Peaautomaatik/Elektroonika allüksuse juht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 12. veebruar 2020
Kuulutus aegub:11. märts 2020

Töö kirjeldus

Peaautomaatiku tööks oma oma väikese osakonna juhtimine. Tuleb hinnata tööde mahtu,
planeerida ja teostada remont- ja ümberehitustöid ning sellest lähtuvalt koostada elektrikute
töö- ja valvegraafikuid ning päevaseid tööplaane. Samas kuuluvad ülesannete hulka ka
elektroonikakomponentide tellimine ja transpordi organiseerimine, osalemine uute
seadmete arendustöödes, korrektse teostusdokumentatsiooni koostamine.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame:
 kogemust automaatikatööde planeerimisel ja teostamisel
 PLC programmeerimiskogemust
 inimeste ja protsesside juhtimise oskust
 head eesti ja inglise keele oskust

Ettevõte pakub

Meiega liitudes saad omale pea 300 toredat kolleegi,
võimaluse teha erialast tööd ning saada selle eest väärikalt tasustatud

Tööpakkumise number
#639921

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. märts 2020
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem