Värsked tööpakkumised

Pea-raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 159938

Tööpakkumise number

159938

Töö kirjeldus

Põhilisteks tööülesanneteks on: aruandlus ja suhtlemine kontserniga (inglise keeles), suhtlemine maksu- ja statistika-ametiga, palgaarvestus, kuluarvestus, põhivara arvestus, bilansi koostamine, IFRS

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame positiivset ellusuhtumist, arvutioskust (word, excel) ,koostöövõimelisust,vähemalt keskeriharidust, head vene-ja riigikeele oskust suhtlustasandil, korrektsust oma töös. Soovitavalt töökogemust samal alal.
Töölesoovijale tuleb kasuks töötamise kogemus Scala programmiga.

Ettevõte pakub

Pakume stabiilsust, kaasaegseid töö- ja palgatingimusi.

Lisainfo

Tööaeg on 08.00-17.00. Töökoht asub Rae vallas, Assakul, Tallinn-Tartu mnt ääres.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. august 2008
Kuulutus sisestati:
1. august 2008

Würth AS on oma ala juhtiv kvaliteetsete tööriistade, auto- ja kinnitusvahendite hulgimüüja. Ettevõte kuulub rahvusvahelisse kontserni ja on esindatud enam kui 80-nes riigis.Eesti on 19 müügiesindust ja üle 150 töötaja.