Patrullteenistuse turvatöötaja (Tallinn, Harjumaa)
Tööpakkumise number #737044

AS G4S Eesti
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu ülesanne on häiretele reageerimine ning väljasõidu põhjustanud olukordade tuvastamine ja lahendamine. Sinu tööpäevad on täis erinevaid ülesandeid, satud erinevatesse olukordadesse ja annad omapoolse panuse nende lahendamiseks, olgu selleks õigusrikkuja kinni pidamine või patrullringkäikude tegemine.

Ootused kandidaadile

Liitu meie tiimiga, kui oled vähemalt 19-aastane ja põhiharidusega, kohtulikult karistamata, omad B-kategooria juhiluba ning räägid vabalt eesti keelt.

Töötamine graafiku alusel (2 päeva ja 2 ööd ning seejärel 4 ööpäeva vaba), brutopalk alates 1000 eurot kuus. Sind ootavad võimalused enesetäiendamiseks, saad soodsalt sportida meie G4S Spordiklubis ning oleme Sulle kindla ja pikaajalise kogemusega tööandjaks.

Tööpakkumise number
#737044

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2021
Patrullteenistuse turvatöötaja (Tallinn, Harjumaa) Patrullteenistuse turvatöötaja (Tallinn, Harjumaa)

Vaata rohkem