Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #292375

Patrullpolitseinik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • avaliku korra ja turvalisuse tagamine;
  • liiklusejärelevalve teostamine;
  • õiguserikkumiste ennetamine, avastamine ja tõkestamine;
  • süütegude menetlemine;
  • väljakutsete teenindamine ja teadete lahendamine.

Ootused kandidaadile

  • politseiline eriharidus või muu kõrgharidus;
  • riigikeele valdamine kõrgtasemel (C1), vene keele oskus suhtlustasandil;
  • valmisolek meeskonnatööks, hea suhtlemisoskus ning pingetaluvus;
  • vastavus politseiametniku kutsesobivusnõuetele, sealhulgas ka kehalise ettevalmistuse nõuetele.

Kasuks tuleb
  • eelnev politseitöö kogemus;
  • politsei andmebaaside kasutamise oskus;
  • B-kategooria juhilubade olemasolu, sõidukogemus vähemalt 2 aastat.

  • head väljakutset Eesti suurimas avaliku teenistuse organisatsioonis;
  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd sõbralikus ning töökas kollektiivis;
  • õppimis- ja arenguvõimalusi.

Lisainfo

Ametikoht kuulub Põhja prefektuuri korakaitsebüroo Lääne-Harju politseijaoskonna patrullteenistuse koosseisu. Põhja prefektuuri Lääne-Harju politseijaoskonna patrullteenistuse põhiülesandeks on ööpäevaringse patrulltegevuse ja liiklusjärelevalve teostamine Harjumaal.

Tööpakkumise number
#292375

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
20. november 2012
Lisainfo palga kohta:
brutopalk alates 700 eurost (sõltub teenistusastmest)

Politsei- ja Piirivalveamet ühendab endas politsei, piirivalve ning kodakondsuse ja migratsiooni valdkondi, tagamaks turvalist elukeskkonda Eestis. Kui turvalisus on Sinu jaoks oluline ning Sa soovid anda oma panuse, oled oodatud kandideerima vabale ametikohale Politsei- ja Piirivalveametis.

Vaata rohkem