Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126394

Patrullitalituse juht

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • patrullitalituse töö juhtimine;
  • Jõgeva maakonnas avaliku korra ja operatiivse reageerimise tagamise eest vastutamine;
  • koostöö korraldamine koostööpartneritega.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (soovitavalt politseiline);
  • soovitav töökogemus juhtimise valdkonnas vähemalt aasta;
  • politseitöö kogemus vähemalt viis aastat;
  • pühendumus, professionaalsus ning tulemustele orienteeritus;
  • head meeskonna loomise oskused;
  • ettevõtlikkus ning algatusvõimelisus;
  • iseseisvalt eesmärkide seadmise ja saavutamise oskus;
  • väga hea analüüsivõime.

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast ja mitmekülgset tööd heas meeskonnas;
  • kaasaegset töökeskkonda;
  • erialase arengu võimalust.

Tööpakkumise number
#126394