Värsked tööpakkumised

Patrulliosakonna siseteenistuse sektori INSPEKTOR

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363781

Tööpakkumise number

363781

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on:
• Korra tagamine sisevalveobjektidel
• Laekunud avalduste ja kaebuste vastuvõtmine
• Kodanike vastuvõtmine ja teenindamine
• Telefonikõnedele vastamine

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
• vähemalt keskharidus
• eesti keele oskus kõrgtasemel ja ei jää hätta vene keeles suhtlemisega
• tööks vajalike riigi ja Tallinna õigusaktide tundmise ja kasutamise oskus
• võime eristada olulist vähemolulisest, otsustus- ja vastutusvõime
• hea suhtlemis- ja väljendusoskus
• korrektsus, täpsus, ausus, tasakaalukus, otsustus- ja vastutusvõime
• Microsoft Office arvutiprogrammide kasutamise oskus
• Stressi- ja pingetaluvus, võime stabiilselt ja tulemuslikult töötada
pingeolukorras
• hea teenindustava tundmine
• valmisolek töötada ka öösel
Kasuks tuleb:
• inglise või soome keele oskus
• töökogemus turvavaldkonnas
• hea tallinna linna tänavate tundmine

Omalt poolt pakume tööd graafiku alusel, stabiilset töötasu, puhkust 35 kalendripäeva, vormiriietust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
1. detsember 2014
Brutopalk:
Alates 800 kuni 850 EUR kuus

Tallinna Munitsipaalpolitsei Ameti tegevusvaldkondadeks on osalemine avaliku korra tagamisel, järelevalve teostamine linnavolikogu poolt vastuvõetud eeskirjade täitmise üle, häiritud liikluse korral ajutine liikluse reguleerimine ja sisevalve üksuse ülesannete täitmine Tallinna haldusterritooriumil