Värsked tööpakkumised

Patrulliosakonna Inspektor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 365218

Tööpakkumise number

365218

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
•järelevalve teostamine ameti pädevusse kuuluvate linnavolikogu poolt vastuvõetud eeskirjade täitmise üle;
•selgitustöö ning linna õigusaktidega kehtestatud nõudmiste tutvustamine;
•väärtegude menetlemine linnavalitsuse kui kohtuvälise menetleja nimel ja volitusel;
•osalemine järelevalvealastes operatsioonides;
•häiritud liikluse korral ajutine liikluse reguleerimine.

Nõudmised kandidaadile

Edukalt kandidaadilt eeldame:
• vähemalt keskharidust;
• eesti keele oskust kõrgtasemel ning ühe võõrkeele oskust kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
• tööks vajalike riigi ja Tallinna õigusaktide tundmist ja kasutamise oskust;
• võimet eristada olulist vähemolulisest, otsustus- ja vastutusvõimet;
• head suhtlemis- ja väljendusoskust;
• korrektsust, täpsust, ausust, tasakaalukust, otsustus- ja vastutusvõimet;
• arvuti kasutamise oskust tavakasutaja tasemel;
• stressitaluvust, võimet stabiilselt ja tulemuslikult töötada pingeolukorras;
• autojuhiloa olemasolu ja vähemalt kahe aastane sõidukogemus

Omalt poolt pakume eneseteostust toetavas ja arenevas meeskonnas, õppimis- ja arenemisvõimalusi, püsivat töötasu, põhipuhkust 35 kalendripäeva, vormiriietust ning tööd graafiku alusel.

Lisainfo

Lisainformatsioon Margit Štaub, telefon 661 9874

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
18. detsember 2014
Brutopalk:
Alates 850 EUR kuus

Tallinna Munitsipaalpolitsei Ameti tegevusvaldkondadeks on osalemine avaliku korra tagamisel, järelevalve teostamine linnavolikogu poolt vastuvõetud eeskirjade täitmise üle, häiritud liikluse korral ajutine liikluse reguleerimine ja sisevalve üksuse ülesannete täitmine Tallinna haldusterritooriumil