Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195921

Patrullekipaaži vahetuse vanem

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • häiretele reageerimine ning korra ja turvalisuse tagamine patrullekipaazi liikmena
  • turvatöötajate töö korraldamine ja juhtimine
  • teenistusalase informatsiooni nõuetekohane fikseerimine, säilitamine ja edastamine
  • teenuse osutamisega seonduvate lepinguliste kohustuste täitmise tagamine

Ootused kandidaadile

  • B-kategooria juhilubade olemasolu
  • eesti keele oskus kesktasemel (B2)
  • hea füüsiline vorm
  • vähemalt 21 aastane
Eelise annab turvatöötaja või turvajuhi kvalifikatsioonitunnistus.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • mitmekülgset koolitust
  • stabiilset sissetulekut
  • vahetustega tööd

Tööpakkumise number
#195921