Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #304138

Patrullekipaaži turvatöötaja (Kohtla-Järve)

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • patrullauto juhtimine
  • häiretele reageerimine
  • korra ja turvalisuse tagamine

Ootused kandidaadile

  • B-kategooria juhilubade olemasolu
  • eesti keele oskus kesktasemel
  • hea füüsiline vorm
  • vähemalt 21 aastane

Ettevõte pakub

  • mitmekülgseid arengu- ja karjäärivõimalusi
  • tasuta koolitust
  • paindlikku tööaega
  • sportimisvõimalusi G4S spordiklubis
  • kollektiivlepingust tulenevaid õigusi ja soodustusi
  • võimalust leida töökoht kodu lähedal

Lisainfo

Võtame ühendust nõudmistele vastavate kandidaatidega

Tööpakkumise number
#304138